Product was successfully added to your shopping cart.

درباره مـــــــــــــــا

باکسما، فرزند سفر و عشق به دنیای هیجانی و رنگارنگ مُد است، نمایشگاه و فروشگاه مجازی آثار هنری در قالب زیورآلات و اکسسوری، قطعاتی از پوشش آدمها که شاید جسورانه تر از هر قطعه لباسی می توانند نمایانگر نگاه و شیوه ی مخصوص هر فرد در زندگی باشند.
دغدغه باکسما ایجاد زمینه ای است برای نمایش و معرفی آثار هنرمندان مستقل در گوشه و کنار جهان به مخاطب خاص این آثار. هنرمندانی که باکسما به شما معرفی می کند گاهی هنرمندان شناخته شده یا ناشناخته ایرانی هستند و گاهی از میان هنرمندان بین الملللی انتخاب می شوند، آنچه معیار اصلی انتخاب این هنرمندان در باکسما است هنر منحصر به فرد آنهاست، توانایی این افراد در شکل دهی به مفاهیم تازه ای از’’سلیقه’’ و ‘’انتخاب’’ در قالب هنر کاربردی مد.
ما تلاش می کنیم با افزودن هر چه بیشتر نامها به این مجموعه، امکان انتخابهایی بیش از پیش منحصر به فرد را برای شما فراهم کنیم.
در باکسما از مرز دو چیز می گذریم، از مرزهای ایران و جغرافیای این منطقه و از مرز تفکری که تا به امروز درباره ی پوشیدن داشته ایم. قطعه ی کوچکی که برای آویختن و پوشیدن انتخاب می کنیم، گاهی می تواند گویای نگاه ما باشد، نگاهی پنهان و زیبا که بی سخن گفتن گویای شخصیت و روش ماست.