Product was successfully added to your shopping cart.
تنظیم جهت نزولی

2 آیتم

یکی از ست هایی که ما همیشه طرفدارشیم و بدون استثنا همیشه در مورد پوشیدنش هیجان زده میشیم یک تی شرت سفید نو و اتو شده و شلوار جین مورد علاقه مونه.

در سادگی , بی تکلف و بی آلایش بودن این لباس یک رمزی نهفته که ما رو یاد خانم های جوان فرانسوی میندازه که استایل شخصیشون ساده, شیک, منحصر به فرد وکاملا بدون سعی اضافه و بصورت ذاتی میباشد.   

اگر از ما بپرسین بدون چه آیتم هایی توی کمدمون نمیتونیم زندگی کنیم, قطعا جوابمون این ست کلاسیک و تطبیق پذیره. میگین چرا؟ الان براتون توضیح میدیم…

اطلاعات بیشتر
1395/3/24 0:00 By Site Owner لباس و پوشش, زیورآلات, مد روز,

نگار جذبی پس از گذراندن دوران تحصیلات خود در ریاضی‌ و معماری و کار در زمینه طراحی داخلی‌، اولین کلکسیون انگشتر‌های خود را در سال ۲۰۱۴ میلادی افتتاح کرد. طرحِ انگشتر‌ها از جستجو برایِ انگشتر ایده‌ال برایِ ازدواجِ خود نگار شروع شد. بعد از اینکه این جستجویِ طولانی‌ به نتیجه نرسید، نگار تصمیم گرفت که انگشترِ ایده‌ال خودش را طراحی کند و از "3D Printing" برایِ پروتوتایپ این طرح استفاده کند. دوستان و آشنایان از این طرحها به شدت استقبال کردند و خواستارِ انگشتر‌ها شدند. ایده کار از اینجا شروع شد و بعد‌ها با طرح‌هایِ بیشتری جلو رفت. تأثیر ریاضی‌ و معماری در کارهایِ نگار بسیار آشکار هست و همین کارهایِ او را از بقیه طراحان جواهر متفاوت می‌کند. استفاده از "3D Printing" تکنولوژی به او اجازه میدهد تا ظرافت و دقتی‌ فرایِ کارهایِ دستی‌ را در طرح‌هایِ خود خلق کند. نگار کارهایِ خود را در فضای ۳ بعدی طراحی می‌کند و با دقتِ خیلی‌ زیاد این طرح‌ها با "3D Printing" به تجسم در میاید. این تکنولوژی و این دقت بسیار جدید و هیجان انگیز است و نگار امیدوار است که هم زمان و هم پا با پیشرفتِ این تکنولوژی حرکت کند به سمتِ آینده‌ای زیبا و خارق العاده در زمینه طراحی و ساختِ جواهر.

اطلاعات بیشتر
1395/2/15 0:00 By Site Owner طراحی جواهر, jewelry design, زیورآلات,
تنظیم جهت نزولی

2 آیتم