Product was successfully added to your shopping cart.

روش های پرداخت

پس از افزودن کالاهای دلخواه خود به سبد خرید، در صفحه ثبت سفارش، این امکان وجود دارد تا از میان شیوه های مختلف پرداخت در باکسما، گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

پرداخت اینترنتی 

این شیوه از پرداخت، با استفاده از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب امکان پذیر می باشد. در حال حاضر هر یک از بانک‌هایی که در آنها اقدام به افتتاح حساب نمایید، با ارائه کارت بانکی مختص شما، امکان استفاده از خدمات الکترونیک از جمله خرید اینترنتی را برایتان فراهم می‌نماید. برای انجام یک خرید اینترنتی امن، باید کارت بانکی شما عضو شبکه شتاب باشد. بانک‌های ملی، ملت، صادرات، صنعت و معدن، پارسیان، سامان، پاسارگاد، شهر، سرمایه، اقتصاد نوین، رفاه کارگران، کشاورزی، تجارت، سینا، کارآفرین، قوامین، آینده، دی، مسکن، گردشگری و ... از جمله بانک‌هایی هستند که با ارائه کارت‌های عضو شتاب امکان پرداخت اینترنتی را برای شما فراهم می‌کنند.

برای انجام خرید اینترنتی از طریق درگاه بانکی به اطلاعات مربوط به کارت بانکی خود نیاز دارید. بعد از ورود به صفحه پرداخت اینترنتی، پیش از هر چیز باید شماره 16 رقمی که بر روی کارت بانکی شما با حروف درشت درج شده است را در بخش مربوطه وارد نمایید.

داشتن رمز دوم برای پرداخت اینترنتی الزامی است. شما باید رمز دوم خود را پس از گرفتن کارت بانکی و با مراجعه به دستگاه‌های خود پرداز متعلق به بانکی که در آن حساب باز کرده‌اید، دریافت کنید. به این ترتیب کارت خود را در دستگاه ATM وارد کرده و به بخش تغییر رمز بانکی بروید. در این قسمت می‌توانید رمز دوم یا رمز اینترنتی خود را انتخاب نمایید که باید بین 5 تا 12 کاراکتر داشته باشد.

گزینه بعدی که در هنگام پرداخت اینترنتی به آن نیاز دارید، رمز دوم کارت یا CVV2 است. این رمز به صورت عددی سه یا چهار رقمی بر روی کارت بانکی شما درج می‌گردد.

همچنین تاریخ انقضای کارت به عنوان آخرین اطلاعات خواسته شده در درگاه پرداخت اینترنتی بر روی کارت شما نوشته شده است که باید در بخش مربوطه وارد نمایید.

پرداخت در محل

این شیوه از پرداخت تنها برای سفارش های محدوده شهر تهران انجام می گیرد و شما می‌توانید پس از دریافت سفارش خود در همان محل اقدام به پرداخت وجه نمایید. باکسما دو روش را برای پرداخت در محل فراهم نموده است:

پرداخت از طریق دستگاه POS: در صورتی که صاحب کارت بانکی عضو شتاب هستید و تمایل دارید پرداخت مبلغ سفارش خود را هنگام تحویل کالا انجام دهید، می توانید از این روش استفاده نمایید. کلیه کارکنان سرویس توزیع سفارشات در فروشگاه و مرکز خرید اینترنتی باکسما دستگاه پرداخت سیار به همراه دارند و به این ترتیب به راحتی می‌توانید در محل تحویل سفارش با کارت بانکی خود عملیات پرداخت را انجام دهید.

پرداخت نقدی: برای مشتریانی که به کارت‌های عضو شبکه شتاب دسترسی ندارند و تمایل ندارند از روش‌‌های مختلف پرداخت وجه که در بالا توضیح داده شد استفاده کنند، امکان پرداخت نقدی مبلغ سفارش را ایجاد کرده ایم. بر این اساس اگر مبلغ خرید شما کمتر از 10,000,000 ریال است، می‌توانید پس از دریافت سفارش خود، به صورت نقدی هزینه سفارش را به مامور توزیع سفارشات باکسما در همان زمان پرداخت نمایید.