Product was successfully added to your shopping cart.

شیوه‌های ارسال کالا

فروشگاه اینترنتی باکسما با ایجاد فضایی آسان و دسترسی ساده به انواع محصولات مختلف سعی نموده است فرایند خرید را به بهترین شکل ممکن برای شما فراهم نماید. اما در کنار این موضوع، با طراحی شیوه های توزیع سفارشات، تلاش می‌نماید کلیه کالاهای خریداری شده شما مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت تحویل دهد. ارسال سفارشات ثبت شده برای محدوده شهر تهران از طریق سرویس توزیع سفارشات باکسما و برای سایر نقاط کشور از طریق سرویس پست پیشتاز انجام می‌گیرد.

مدت زمان ارسال

مدت زمان ارسال از لحظه ثبت سفارش تا زمان دریافت سفارش می باشد. مدت زمان ارسال سفارش برای شهر تهران تا ۵ روز كاری و سایر نقاط كشور تا ۱۰ روز كاری می باشد. البته باید مد نظر داشته باشید که همه تلاش ما در باکسما در جهت به حداقل رساندن مدت زمان ارسال سفارشات است. بر همین مبنا سعی خواهیم کرد در اسرع وقت سفارش‌های شما را به دستتان برسانیم.

شرایط ارجاع و تعویض

در صورتی که شما از خرید خود به طور ۱۰۰% راضی نیستید، می توانید سفارش خود را طبق شرایط ارجاع و تعویض، جهت تعویض با کالای دیگر و یا استرداد کامل مبلغ خرید خود، برای ما ارسال نمایید.

لطفا توجه داشته باشید که شرایط ارجاع و تعویض کالا (ارسال کالا در وضعیت اولیه دریافت شده) را قبل از پس فرستادن سفارش خود، به طور کامل مطالعه فرمایید.

پس از بازگشت سفارش شما و تایید آن با توجه به شرایط ارجاع و تعویض کالا، در صورتی که درخواست استرداد مبلغ خرید خود را داشته باشید، طی ۷۲ ساعت وجه خرید به حساب بانکی شما بازگشت خواهد یافت. لطفا در صورت درخواست استرداد مبلغ کالا، حتما شماره حساب بانکی خود را در فرم ارجاع و تعویض بنویسید.

باکسما شرایط ویژه ای را نیز برای برخی خریدها در نظر گرفته است. از جمله می توان به ارسال رایگان همه خرید ها اشاره کرد. به این ترتیب در صفحه ثبت سفارش، مبلغ نهایی خرید شما با احتساب هزینه ارسال رایگان محاسبه و نمایش داده خواهد شد.