Product was successfully added to your shopping cart.

گوشواره

تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 57 تا

 1. ۱
 2. ۲
 3. ۳
 4. ۴
 5. ۵
 1. گوشواره E017

  تمام آثار فرناز کنی ساخته دست خود هنرمند میباشد. فرناز کارهای خود را برزمینه چرم اصل ساخته وبا استفاده از طیف گسترده ای از مواد متنوع سعی دارد که داستان خاص و منحصربه فرد هر قطعه را بیان کند.

  ‎۶۵۰٬۰۰۰ تومان
 2. گوشواره رودونایت و عقیق سفید

  ساخت کشور فرانسه, گوشواره های هلن پریم از ترکیب سنگ های نیمه قیمتی و برنج با روکش طلا ساخته شده اند. این گوشواره ها برای خانم هایی که دنبال زیورآلات خاص هستند ایده آل است. این طراح به محدود ساختن مدل هایش اعتقاد دارد و فکر میکند این کمک به خلاقیت و نو آوری خودش میکند.
  ‎۹۸۰٬۰۰۰ تومان
 3. گوشواره بوسه

  متعادل در ساختار و رنگ و خواسته های تماشاگر, کارهای زیبای طراحان Coup قطعه مجسمه های کوچک و منحصر به فردی هستند که چه در حین استفاده و چه در جعبه جواهرات شما بیانگر دنیای پر تلالو, خلاق, هیجان انگیز و حس ماجراجویانه Coup و طرفدارانش میباشند. گوشواره بوسه و یا (Kissing Fool) از نقره با روکش طلا و سنگ یشم سبز ساخته شده و ایده آل برای تکمیل کردن لباس شب و حتی جین و تی شرت روز شما میباشد. ارتفاع: ۴.۵ سانتیمتر سفارش و حمل این کار ممکن است بین ۷ تا ۱۰ روز زمان ببرد. مطمئن باشید باکسما نهایت سعی خود را میکند که این زمان را تا حد امکان کاهش دهد.
  ‎۷۱۰٬۰۰۰ تومان
 4. گوشواره مروارید

  بقول طرفداران مد, گردنبند مروارید و یا (Pearls & Clamps) رو میتونین جزو اکسسوری های "timeless" در جعبه جواهراتتون بدونین. سال ها میتونین از این گوشواره استفاده کنید بدون اینکه نگران باشین از مد خارج میشن. طرح این گوشواره خاص و مروارید ها جذابیت قابل توجهی به این گوشواره داده اند. پیشنهاد میکنیم این کار را برای هدیه تولد مادر و یا سالگرد ازدواج همسرتون در نظر بگیرید. برای تکمیل ست اکسسوری خود میتونین این گوشواره را با ست گردنبندش خریداری کنید. ارتفاع: ۳.۵ سانتیمتر عرض: ۳ سانتیمتر سفارش و حمل این کار ممکن است بین ۷ تا ۱۰ روز زمان ببرد. مطمئن باشید باکسما نهایت سعی خود را میکند که این زمان را تا حد امکان کاهش دهد.
  ‎۵۴۰٬۰۰۰ تومان
 5. گوشواره کندوی زنبورعسل

  با کمک هنر جواهرسازی به عنوان یک وسیله, هنرمندان Coup سعی دارند نگاه دقیق تر و زیرکانه ای در روابط بین انسان ها، حیوانات و طبیعت در ذهن طرفداران کارهاشون بوجود آورند: نگاهی تحسین آمیز, با احترام و بی ادعا به عظمت جهان هستی. فرم و طرح گوشواره کندوی زنبورعسل (Beehive-Half Moon) بدون شک توجه بیننده رو جلب میکنه و یکی از بهترین پیشنهاد های ماست برای هدیه تولد و یا فارغ التحصیلی. ارتفاع: ۷ سانتیمتر عرض: ۳ سانتیمتر سفارش و حمل این کار ممکن است بین ۷ تا ۱۰ روز زمان ببرد. مطمئن باشید باکسما نهایت سعی خود را میکند که این زمان را تا حد امکان کاهش دهد.
  ‎۴۵۰٬۰۰۰ تومان
 6. گوشواره اثر پروانه ای

  اثر پروانه‌ای (Butterfly Effect) به این معناست که تغییر جزیی در شرایط اولیه هر سیستمی می‌تواند به نتایج وسیع و پیش‌بینی نشده ای منجر گردد. با کمک هنر جواهرسازی به عنوان یک وسیله, هنرمندان Coup سعی دارند نگاه دقیق تر و زیرکانه ای در روابط بین انسان ها، حیوانات و طبیعت در ذهن طرفداران کارهاشون بوجود آورند: نگاهی تحسین آمیز, با احترام و بی ادعا به عظمت جهان هستی. فرم و طرح اگوشواره اثر پروانه ای (Butterfly Effect) بدون شک توجه بیننده رو جلب میکنه و یکی از بهترین پیشنهاد های ماست برای هدیه تولد و یا فارغ التحصیلی. ارتفاع: ۵ سانتیمتر عرض: ۲.۵ سانتیمتر سفارش و حمل این کار ممکن است بین ۷ تا ۱۰ روز زمان ببرد. مطمئن باشید باکسما نهایت سعی خود را میکند که این زمان را تا حد امکان کاهش دهد.
  ‎۴۵۰٬۰۰۰ تومان
 7. گوشواره فرانسواز سبز

  در این گوشواره طراح قابی از خوشه های گندم از جنس برنج با روکش طلا ساخته و در آن با ظرافت تیکه های bakelite سبز رنگ را جا داده است.جالبی این طرح در این است که در عین سادگی به تیپ شما کاراکتر جذابی اضافه میکند . با پوشیدن این گوشواره احتیاجی به اکسسوری دیگری ندارید چرا که رنگ مرجانی آن بسیار جلب توجه میکند. پیشنهاد میکنیم این گوشواره را با لباس های رنگارنگ تابستانی ست کنید . ارتفاع گوشواره : ۵.۵ سانتی متر عرض گوشواره : ۳ سانتی متر
  ‎۱٬۱۲۰٬۰۰۰ تومان
 8. گوشواره تاکایاما سرخابی

  گوشواره تاکایاما با این فکر طراحی شده که شما بتونید هر روز از اون استفاده کنید. طراح نخ های کتان سرخابی را به دور برنج با روکش طلا ۱۸ عیار بسته و این گوشواره را جالب و سر زنده کرده. پیشنهاد میکنیم این گوشواره را برای هدیه به دختران نوجوان در نظر بگیرید. ارتفاع: ۱.۵ سانتیمتر
  ‎۶۷۸٬۰۰۰ تومان
 9. گوشواره فرانسواز رنگ مرجانی

  در این گوشواره طراح قابی از خوشه های گندم از جنس برنج با روکش طلا ساخته و در آن با ظرافت تیکه های bakelite مرجانی رنگ را جا داده است.جالبی این طرح در این است که در عین سادگی به تیپ شما کاراکتر جذابی اضافه میکند . با پوشیدن این گوشواره احتیاجی به اکسسوری دیگری ندارید چرا که رنگ مرجانی آن بسیار جلب توجه میکند. پیشنهاد میکنیم این گوشواره را با لباس های رنگارنگ تابستانی ست کنید . ارتفاع گوشواره : ۵.۵ سانتی متر عرض گوشواره : ۳ سانتی متر
  ‎۱٬۱۲۰٬۰۰۰ تومان
 10. گوشواره تاکایاما آبی

  گوشواره تاکایاما با این فکر طراحی شده که شما بتونید هر روز از اون استفاده کنید. طراح نخ های کتان آبی را به دور برنج با روکش طلا ۱۸ عیار بسته و این گوشواره را جالب و سر زنده کرده. پیشنهاد میکنیم این گوشواره را برای هدیه به دختران نوجوان در نظر بگیرید. ارتفاع: ۱.۵ سانتیمتر
  ‎۶۷۸٬۰۰۰ تومان
تنظیم جهت نزولی

   

آیتم‌های 1 تا 10 از مجموع 57 تا

 1. ۱
 2. ۲
 3. ۳
 4. ۴
 5. ۵